Odpowiedzi na często zadawane pytania

Cena jest uzależniona od sterownika silnika, który znajduje się w danym pojeździe. Ceny chiptuningu w naszej firmie zaczynają się od 600zł netto. Aby poznać konkretną cenę dla swojego auta należy skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez wiadomość prywatną na facebook’u profilu energy4car lub w formularzu kontaktowym.

Tak, gdyż korzystając z naszych usług trafiłeś na firmę która zajmuje się tym profesjonalnie – każde auto strojone jest indywidualnie. Modyfikacja Stage 1 jest w pełni bezpieczna przy nienagannym stanie silnika. Nie korzystamy z żadnych “gotowców”.

Tak, używamy hamowni obciążeniowej 4×4, która umożliwia bezpieczne pomiary mocy poza drogami publicznymi umożliwiając tym samym zobrazować pełną charakterystykę silnika przed i po modyfikacji.

Nie, nie wgrywamy gotowców. Firma jest zorientowana na budowanie oprogramowania pod dane auto i jego stan obecny. Profesjonalna usługa polega na wykonaniu logów dynamicznych, pomiarów mocy na hamowni przed i po modyfikacji. Jeśli wstępna diagnostyka jest OK przechodzimy do odczytu fabrycznego oprogramowania z pojazdu które jest poddawane obróbce i następnie jest testowane na hamowni obciążeniowej 4×4.

Tak, dajemy gwarancję na 24 miesiące na nasze oprogramowanie. Modyfikacja Stage 1 jest wykonywana tak aby była bezpieczna dla silnika jednakże nie dajemy gwarancji na sam silnik i jego podzespoły. Takie gwarancje daje producent zazwyczaj 1-2lata i to z wyłączeniami części eksploatacyjnych. Nie mamy wpływu na to jak będzie pojazd eksploatowany a wiadomo, że nowe auta również się psują poprzez niewłaściwą eksploatację. Patrząc z innej strony sami chcielibyśmy skorzystać z chiptuningu za np. 800zł w 12 letnim aucie i uzyskać dodatkowe 24 miesiące na jego podzespoły. Niestety to tak nie działa.

Tak, dla naszych klientów u których modyfikacja została przeprowadzona jest możliwość powrotu do oryginału “za darmo” (przy opcji Bench, OBD).